نمایش دادن همه 2 نتیجه

شورت آموزشی

برای بیشتر پدر و مادرها به‌خصوص کسانی که برای اولین بار بچه‌دار شده‌اند، همیشه این سوال وجود دارد که چگونه کودک را از پوشک بگیرند و به او یاد دهند که به دستشویی برود؟ خوشبختانه در سال‌های اخیر وسایل کمکی زیادی برای این موضوع ایجاد شده است که شورت آموزشی کودک یکی از آن‌هاست. این شورت‌ها دارای لایه‌های مختلفی است که در ابتدای کار که کودک را از پوشک می‌گیرید، بسیار به کارتان خواهد آمد. شورت آموزشی را می‌توانید در زمان بیرون رفتن یا مهمانی استفاده کنید تا کودک شما با استفاده از این شورت آزمایشی به استفاده از شورت معمولی عادت کند.

شورت آموزشی کودک چیست؟

شورت آموزشی کودک نوعی شورت آزمایشی است که از لایه‌های کتان و پارچه‌ای ساخته شده است تا کودک شما به استفاده از لباس‌زیر عادت کند. با توجه به اینکه جنس این شورت‌ها شبیه به لباس‌زیر عادی است، کودک شما در زمان استفاده از لباس‌زیر معمولی اذیت نخواهد شد و می‌داند که باید چگونه آن را تمیز نگه دارد. در ابتدای کار که کودک را از پوشک می‌گیرید، کنترل مدفوع و ادرار تا رسیدن به دستشویی برای او سخت است. این شورت‌ها به‌صورت چندلایه ساخته شده‌اند تا اگر کودک شما خود را خیس کرد، لباس او و فرش و زمین کثیف نشود. ویژگی‌های شورت آموزشی کاملا شبیه به لباس‌زیر واقعی است. کودک با استفاده از این شورت‌ها یاد می‌گیرد که چگونه خود را بشوید بدون اینکه لباس‌زیر خود را خیس و کثیف کند. به‌علاوه این شورت‌ها قابل‌شست‌وشو هستند و همچون لباس‌زیر عادی می‌توانید تا چند وقتی از آن‌ها استفاده کنید. انواع شورت آزمایشی برای استفاده در زمان خواب نیز مناسب هستند. چراکه با توجه به قدرت جذب مناسب این شورت‌ها، اگر کودک شما در طول خواب خود را خیس کرد، لباس‌ها و تشک او کثیف نمی‌شود و خوابی راحت خواهد داشت.

انواع شورت آموزشی کودکان

  • شورت آموزشی پارچه‌ای
  • شورت آموزشی یک‌بارمصرف

قیمت شورت آموزشی

در مقایسه با شورت آموزشی کودک پارچه‌ای، قیمت شورت‌های یک‌بارمصرف بیشتر است. ضمن اینکه هرچه وزن و سن کودک بیشتر باشد، قیمت شورت آموزشی نیز بیشتر خواهد شد. درواقع این شورت‌ها سایزبندی دارند به‌راحتی در پای کودک شما قرار گیرند و امکان پس دادن از اطراف شورت وجود نداشته باشد. قیمت شورت‌های پسرانه و دخترانه با هم فرقی نمی‌کند؛ اما شما می‌توانید شورتی با طرح‌های دلخواه دختر و پسر خود بخرید تا او به تمیز نگه‌داشتن شورت آزمایشی خود تشویق شود.

خرید شورت آموزشی کودک از فروشگاه ویژان

با توجه به اینکه دستگاه تناسلی کودکان بسیار حساس است و خیلی زود عفونت می‌کند، شما باید شورت آموزشی کودک را از فروشگاهی معتبر خریداری کنید. رضایت بالای مشتریان نشان می‌دهد که کیفیت محصولات ما کاملا مناسب است و کودک شما در اثر استفاده از این شورت آموزشی هیچ آسیبی نخواهد دید. نکته مهم اینکه نیازی نیست از چند ماه قبل از آموزش دستشویی رفتن به کودک، این شورت‌ها را خریداری کنید. چراکه فروشگاه ویژان همواره کمترین قیمت بازار را به شما پیشنهاد می‌دهد و در کوتاه‌ترین زمان ممکن کالای موردنظر را به شما می‌رساند. محصولات شورت آموزشی کودک در بخش حمام و تعویض کودک قابل مشاهده است .