نمایش دادن همه 3 نتیجه

آباژور و چراغ خواب کودک

آباژور اتاق کودک یا چراغ خواب از جمله وسایلی است که در اکثر اتاق خواب ها به چشم می خورد. از آباژور برای ایجاد نور کم و ضعیف در هنگام خواب استفاده می شود، بنابراین لامپ های متفاوتی از لامپ های معمولی دارند و همچنین متنوع تر. درواقع مدل ها و طراحی های متنوعی که آباژورها دارند علاوه بر جنبه روشنایی، یکی از لوازم دکوری و تزئینی هم محسوب می شوند.

روشنایی و میزان نور در اتاق کودک یک موضوع بسیار مهم است و به همین خاطر وجود آباژور و چراغ خواب کودک یکی از وسایل ضروری اتاق است. اعصاب بینایی کودکان تا سن ۳ سالگی هنوز بصورت کامل شکل نگرفته و نورهای شدید و مستقیم باعث آسیب دیدن اعصاب بینایی کودک می‌شود. به همین خاطر طلق استفاده شده در طراحی چراغ خواب و آباژور لامپ بصورت کامل مخفی می‌شود و نور بسیار یکنواخت و ملایمی را تولید می‌کند.

قیمت چراغ خواب

قیمت چراغ خواب کودک تحت تأثیر متغیرهای متعددی است. جنس بدنه و کیفیت ساخت، برند و شرکت سازنده محصول، کیفیت و استاندارد ساخت، همچنین برقی یا شارژی بودن و ویژگی‌هایی نظیر اندازه، رنگ و مشخصات محصول بر روی قیمت آباژور کودک تأثیر مستقیم دارند. و در فروشگاه ویژان میتوانید انواع قیمت آباژور یا چراغ خواب را باهم بررسی کنید.

ویژگی‌های چراغ خواب کودک

  • مقاومت و طول عمر بالا
  • وزن سبک
  • سهولت در شست‌وشو
  • دارای طرح جذاب برای کودکان
  • مناسب برای کادو دادن
با خرید آباژور و یا چراغ خواب کودک می‌توانید به‌راحتی یک محیط زیبا برای کودک خود آماده کنید. با این کار شما نه تنها موجب افزایش علاقۀ کودک خود به اتاقش می‌شوید، بلکه دیگر نیاز نیست بابت تاریکی شب‌ها نگران کودک دلبندتان باشید. تمام اکسسوری های اتاق کودک را میتوانید در بخش تزئینات و لوازم اتاق نوزاد فروشگاه ویژان تهیه فرمایید .