نمایش یک نتیجه

آغوشی نوزاد

آغوشی یکی از جذاب‌ترین لوازم حمل نوزاد است. آغوشی‌ها به شما کمک می‌کنند کودک را نزدیک خودتان نگه دارید و به او حس آرامش دهید. این‌که آغوشی چقدر به دردتان می‌خورد، به شما و سبک زندگی‌تان بستگی دارد، اما قطعاً استفاده از آغوشی، حمل کودک را ساده‌تر می‌کند. سیسمونی ویژان با ارائه انواع آغوشی، حمل کودک را برایتان دل‌پذیرتر می‌کند.

بهترین ویژگی آغوشی های فروشگاه ویژان

آغوشی می‌تواند به شما کمک کند بدون دردسر و دشواری همراه با کودک خود پیاده‌روی کنید، به خرید یا گردش بروید و دستانتان را آزاد نگه دارید.
  • کیفیت: بهتر است پیش از خرید، به نوع ساخت و طراحی این وسیله توجه کنید. کیفیت پارچه‌ها، نوع دوخت، قابلیت شست‌وشو، مقاومت پارچه، ایمنی، کیفیت بندها و قفل‌ها را در نظر بگیرید.
  • میزان تحمل وزن: مدل‌های رو به جلو و مدل‌های کوله پشتی با یکدیگر متفاوت هستند. بهتر است به میزان تحمل وزن هر مدل دقت کنید. اگر می‌خواهید تا سه‌سالگی کودک از این وسیله استفاده کنید، بهتر است به ‌سراغ مدل‌های مقاوم با تحمل وزن بالا بروید.
  • تنظیم بند: اگر این وسیله را برای خودتان و همسرتان تهیه می‌کنید، مدل‌هایی را بخرید که قابلیت تنظیم ارتفاع بندها را برایتان فراهم می‌کنند.

از آغوشی تا چند سال می‌توان استفاده کرد؟

اگر مدل‌های رو به جلو را انتخاب کنید، فقط تا چندین ماه می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید، زیرا سنگین شدن و بزرگ شدن کودک، حمل آن را در این حالت دشوارتر می‌کند. مدل‌های کوله پشتی امکان حمل کودک تا چهارسالگی را برایتان فراهم می‌کنند، زیرا مدل‌های مقاوم‌تری هستند.

خرید آغوشی برای نوزاد از فروشگاه ویژان

آغوشی‌ها مدل‌ها و جنس‌های مختلفی دارند که سیسمونی ویژان با ارائه طیف وسیع و متنوعی از آن‌ها انتخاب را برای شما آسان‌تر می‌کند. برای انتخاب آن‌ها حتماً به سن نوزاد، وزن، جثه، میزان توانایی در کنترل بدن و راحتی کودکتان توجه کنید. شما می‌توانید انواع آغوشی را با بهترین قیمت بازار از بخش گردش و سفر خریداری نمایید.