نمایش یک نتیجه

سرویس خواب نوزاد

یکی از مهمترین نکاتی که به بهبود کیفیت خواب نوزاد کمک می کند فراهم نمودن جایگاه خواب مناسب برای نوزاد و کودک می باشد، بدین منظور باید توجه داشته باشید که مکان خواب نوزادان و کودکان حتی المکان در طول روز نور ملایمی داشته باشد و از سکوت نسبی خوبی بهره برده باشد و رختخواب نوزاد باید نرم و لطیف بوده و از جنس پنبه ای میباشد.

نکات مهم در هنگام خرید سرویس خواب کودک

  • ابعاد مناسب:
در هنگام خرید به موردی که باید توجه کنید ابعاد سرویس خواب می باشد شما باید محصولی را انتخاب کنید که دارای اندازه ای مناسب باشد همچنین یک سرویس خواب مناسب باید دارای اندازه ای مناسب با کودک یا نوزاد شما باشد چرا که اگر  بیش از حد بزرگ یا بیش از حد کوچک باشد باعث بهم خوردن خواب کودک شما می شود پس یک سرویس خواب مناسب را تهیه کنید.
  • تعداد تکه:
به مورد مهم دیگری که باید توجه نمایید تعداد تکه ست خواب نوزاد می باشد سرویس های خواب دارای مدل های مختلفی از لحاظ تعداد تکه می باشند و شما باید بسته به میزان بودجه و سلیقه خود یک سرویس خواب مناسب اتاق کودک خود را خریداری کنید.
  • طرح و رنگ مناسب:
یکی از موارد مهم که تاثیر زیادی در خلق و خوی کودک شما خواهد داشت انتخاب طرح و رنگ مناسب سرویس خواب می باشد استفاده از رنگ های شاد باعث تاثیر مثبت در روحیات فرزند شما می شود و همچنین رنگ ها تاثیر مستقیمی در خواب کودک ما خواهند داشت پس در هنگام خرید سعی کنید سرویسی را انتخاب کنید که از لحاظ رنگ و طرح با دکوراسیون اتاق خواب کودک شما نیز هماهنگ باشد. و همچنین میتوانید ست خواب مورد نظر خود را با دیگر لوازم اتاق کودک در فروشگاه سیسمونی ویژان ست کنید.
  • قابلیت شست شو با ماشین لباسشویی:
یکی دیگر از مواردی که شاید خیلی ها در هنگام خرید به آن توجه نمی کنند قابلیت شست شو ست استراحت بچه با ماشین لباسشویی می باشد این ویژگی به ما در شست شوی وسایل خواب کودک کمک زیادی میکند و دیگر نیاز به شست شو با دست نخوهد بود و در وقت و زمان شما نیز صرفه جویی می شود پس به این نکته نیز دقت نمایید. انواع طرح و رنگ های سرویس خواب نوزاده در بخش تزئینات و لوازم اتاق نوزاد قابل سفارش است .