نمایش دادن همه 3 نتیجه

ساعت دیواری کودک

یکی از ملزومات دکوراسیون داخلی ساعت می باشد. شاید خرید ساعت اتاق کودک برایتان بی اهمیت باشد اما لازم است بدانید که این وسیله نقش تکمیلی در دکوراسیون اتاق وی داشته و بهتر است یک مدل از آن را در اتاق کودک قرار دهید.

ساعت‌های دیواری کودک و بچگانه با طراحی‌های جذاب و آموزشی، ابزارهایی کاربردی برای کودکان هستند تا با یادگیری زمان، به خودکفایی نسبی برسند. انتخاب ساعت مناسب برای کودکان به نیازها و سلیقه‌های آن‌ها بستگی دارد و می‌توانید از انواع طرح‌ها و موضوعات مختلف، ساعتی را انتخاب کنید که کودک شما را به یادگیری زمان و ایجاد انگیزه برای استفاده از ساعت تشویق کند. همچنین به مقاومت و کیفیت ساعت توجه کنید تا بتوانید از آن برای مدت زمان طولانی استفاده کنید و کودکتان بهتر یاد بگیرد.به همین خاطر خرید ساعت دیواری کودک را به شما پیشنهاد می دهیم.

قیمت ساعت دیواری بچه گانه

قیمت ساعت دیواری بچه گانه به برند و کیفیت آن بستگی دارد. در بازار، قیمت این ساعت‌ها ممکن است از چند هزار صد تومان تا چند میلیون تومان یا بیشتر نیز برسد. در اغلب موارد، ساعت‌های دیواری بچه گانه با طرح‌های جذاب و شاد، برای تزیین اتاق کودکان استفاده می‌شوند. اما به طور کلی ما در فروشگاه ویژان انواع ساعت با طرح و رنگ متنوع  از انواع برند ها را موجود کردیم تا شما مشتریان عزیز با توجه به برند و کیفیت محصول، و بودجه مد نظرتون ساعت کودک خود را تهیه فرمایید. فروشگاه سیسیمونی ویژان یکی از فروشگاها های معتبری برای خرید ساعت دیواری کودک می باشد که شما می توانید انواع محصولات را با کیفیت را با قیمت مناسب تهیه کنید البته قیمت ساعت دیواری بچه گانه با توجه به کیفیت آن نیز متفاوت عرضه می شود.ساعت دیواری اتاق کودک در بخش تزئینات و لوازم کودک فروشگاه ویژان قابل سفارش است.