نمایش یک نتیجه

پوآر بینی

فین گیر و پوار بینی نوزاد، یکی از اقلام ضروری و پرکاربرد در لیست خرید سیسمونی است که در زمان سرماخوردگی و گرفتگی بینی کودک استفاده می‌شود. فین‌گیر نوزاد با تخلیه مجاری تنفسی، عمل بلع را تسهیل می‌کند و موجب آرامش و قرار کودک می‌شود. از انواع پوار بینی می‌توان به مدل‌های مکشی، دهانی و برقی اشاره کرد که هر کدام ویژگی‌ها و مزایای خاص خود را دارند. در این صفحه از سیسمونی ویژان، می‌توانید ضمن مشاهده انواع پوار بینی با بررسی قیمت‌ها، خریدی رضایت بخش را تجربه کنید.

 

راهنمای خرید پوار بینی نوزاد

پوار بینی بچه یا فین گیر نوزاد ، یک وسیله برای حفظ بهداشت فردی نوزاد و کودک است بهداشت فردی در همه سنین بخصوص کودکان از اهمیت خاصی برخوردار است. کودکان به دلیل حساسیت زیاد بیشتر در معرض انواع میکروب‌ها و باکتری‌ها قرار دارند. و باید بیشتر به بهداشت کودکان توجه کرد. کودکان در اثر عدم بهداشت فردی امکان ابتلا به انواع بیماری‌ها وجود دارد. بهداشت فردی شامل اقداماتی است که فرد برای سلامتی روحی و جسمی انجام می‌دهد که کودکان قادر به انجام آن نیستند و این امر جزء وظایف والدین است. بهداشت کودک شامل مراقبت از اعضای بدن شامل پوست، مو، چشم و گوش و بینی و دیگر اقدامات شامل انجام فعالیت‌های ورزشی و بهداشتی پوست دست و صورت و تغذیه و غیره است. فین گیر، پوار بینی یا ساکشن بینی یک محصول کوچک و بسیار مناسب و کاربردی برای کودکان زمانی که بینی آنها گرفته و احساس ناراحتی می‌کنند بسیار مناسب و کاربردی است. پوار بینی نوزاد این امکان را می‌دهد تا به‌وسیله این دستگاه ترشحات بینی کودک خردسال را تخلیه کرده و مجاری تنفسی کودک را تمیز کرد. در هنگام سرماخوردگی، آلرژی و دندان درآوردن، وسیله‌ای بسیار کاربردی و مناسب برای تخلیه مخاط بینی است. استفاده از فین گیر یا پوار بینی برای شیرخواران باعث می‌شود. که راحتی‌تر نفس بکشند و خوردن و خوابیدن آنها هم آسان‌تر شود. قدرت مکش فین گیر یا پوار نوزاد نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. چرا که مکش زیاد یا کم آن می‌تواند به بینی نوزاد و کودکان آسیب وارد کند.

انواع پوآر بینی کودک در ویژان

  • پوآر نوزاد برقی:
پوآر برقی طرز استفاده بسیار راحتی دارد و برای استفاده از آن کافی‌ست دستگاه را روشن کنید و با فشار دکمه‌های مربوطه، قدرت مکش آن را تنظیم کرده و نوک آن را درون سوراخ بینی نوزاد قرار دهید. همچنین پوار‌های برقی نسبت به مدل‌های دیگر به آسانی تمیز می‌شوند و حداکثر مخاط را از بینی نوزاد یا کودک خارج می‌کنند‌.
  • پوآر بینی نوزاد پمپی:
پوآر بینی پمپی اکثراً از جنس سیلیکون و لاستیک هستند که سبب ایجاد یک بافت نرم در آن می‌‌شود و از قیمت بسیار مناسبی هم برخوردار است. اما این نوع برخلاف انواع دیگر مکش زیادی ندارد و در نتیجه تمیز کردن و شست‌و‌شوی آن اندکی سخت می‌شود. همچنین در صورتی رطوبت درون آن پس از شست‌وشو باقی بماند، پس از گذشت مدت زمان کوتاهی درون آن کپک رشد خواهد کرد.