نمایش یک نتیجه

وسایل خواب نوزاد

تاثیر مثبت یک خواب کافی و آرام را در رشد فکری و جسمی کودک نمی توان انکار کرد، بنابراین سلیقه شما را می طلبد تا استراحتگاهی ایمن و آرامش بخش برای او مهیا کنید پس بدنبال بهترینها باشید.با خرید سرویس خواب نوزاد و کودک در ویژان، رویایی به شیرینی لالایی شبانه مادران برای کودکان دلبند خود به ارمغان برید چرا که فروشگاه اینترنتی ویژان با سالها تجربه مراقب کودکان شماست.

سرویس خواب نوزاد

شاید مهم‌ترین وسیله‌ای که به عنوان سیسمونی نوزاد تهیه می‌شود، سرویس خواب نوزاد باشد. معمولا سرویس خواب نوزاد قبل از تولد او توسط والدین انتخاب و خریداری می‌شود. به طور کلی سرویس خواب نوزاد شامل اجزایی مثل  پتو و لحاف کودک،بالشت، تشک،سرویس خواب و… می‌شود. در این میان می‌توان حتی ست لحاف، تشک و بالش را نیز در میان سرویس خواب نوزاد در نظر گرفت. اما مهم‌ترین نکته‌ای که در رابطه با سرویس خواب نوزاد می‌توان اشاره کرد آن است که الیاف سرویس خواب نوزاد باید ضد حساسیت باشد و با لطافتی که دارد راحتی و آسایش فرزند شما را فراهم کند، چرا که پوست لطیف و حساس نوزادان می‌تواند به راحتی در معرض آسیب قرار بگیرد. مسئله مهمی که باید در رابطه با خرید سرویس خواب نوزاد در نظر داشته باشید آن است که محصول مورد نظر دوام و کیفیت خوبی داشته باشد تا بتواند راحتی و امنیت خوبی را برای فرزند شما فراهم کند؛ بنابراین برای انتخاب سرویس نوزاد در وهله اول باید با یک بررسی همه‌جانبه ببینید که به دنبال چه نوع تخت و کمد‌هایی هستید، چراکه زیبایی آن تنها معیار انتخاب نیست، بلکه کیفیت و دوام آن شرط اصلی به شمار می‌آید. بنا بر تمامی چیز‌هایی که گفته شد به طور کلی می‌توانیم معیار‌هایی مانند اندازه و ابعاد، ارتفاع و قابلیت تنظیم، دوام، ست ملحفه و تشک، لوازم تزئینی و اکسسوری، جنس و متریال و… را به عنوان معیار‌های مهم و تأثیرگذار یک سرویس خواب نوزاد خوب در نظر بگیریم.

انواع سرویس خواب نوزاد و کودک

  1. سرویس روتختی گارد دار هفت تکه که عبارتند از؛ بالش و روبالشی- گارد بالاسر و گارد های اطراف
  2. تخت- یک ملحفه بزرگ.
  3. سرویس خواب چهار تکه نوزاد چون؛ تشک لبه دار و لحاف و بالش و قنداق آغوشی
  4. سرویس خواب مسافرتی که شامل تشک و پتو و بالشی کوچک می شود.
  5. تشک بازی
  6. تشک تعویض نوزاد

کدام سرویس خواب برای نوزاد و کودک مناسب است؟

سرویس های خوابی که از جنس نخی و پنبه ای هستند برای نوزادان و کودکان بهترین گزینه است البته از پلی استر مرغوبی که ضد حساسیت باشد هم می توانید استفاده کنید. شما در خرید سرویس خواب نوزاد دلبند خود به دنبال چه هستید؟ کیفیت؟ تنوع محصول؟ قیمت مناسب؟ دوام و زیبایی؟ همه اینها در فروشگاه ویژان نهفته است‌.

خرید سرویس خواب نوزاد و کودک از سیسمونی ویژان

محصولات ویژان در عین زیبایی دارای الیاف طبیعی و ضد حساسیت هستند، پس با خرید سرویس خواب نوزاد و کودک زیبای خود از نی نی بان لبخند را به کودکانتان هدیه دهید. در حال حاضر سایت معتبر ویژان به عرضه محصولات تولیدی های معتبر سرویس خواب می پردازند. برای خرید های اینترنتی جزئی و مایحتاج خواب کودک شیرین خود می توانید به فروشگاه سیسمونی ویژان مراجعه فرمایید.