نمایش یک نتیجه

پوپت وان و عروسک حمام

بعضی از کودکان از حمام کردن و ریختن آب روی سر و صورتشان میترسند یا علاقه ای به آب ندارند و هنگام شستشو سر و بدن شان با شامپو احساس ناراحتی دارند برای سرگرم کردن آنها در حمام میتوانیم از انواع اسباب بازی های مناسب مخصوص حمام استفاده کنیم. پوپت های فروشگاه ویژان در شکل ها و مدل های عروسکی حیوانات با رنگبندی متنوع اسباب بازی مناسب برای بازی و سرگرمی کودک در حمام است، که بتوانید به راحتی نوزاد خود را شستشو دهید.

پوپت وان نوزاد و کودک چیست؟

پوپت وان‌های نوزاد یکی از انواع اسباب‌بازی‌های ضدآب هستند که ‌می‌توان از آن‌ها در محیط حمام استفاده کرد‌. این اسباب‌بازی‌ها برای سرگرم کردن نوزادان و کودکان در داخل حمام است. در واقع پوپت وان عروسک‌های حمام ضدآب بوده که وزنی سبک دارند و در وان و روی آب شناور ‌می‌مانند‌. همان‌گونه که گفته شد از این اسباب‌بازی‌های آبی برای سرگرمی و همچنین ایجاد محیطی شاد در داخل حمام ‌می‌توان استفاده کرد. عروسک‌های حمام در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی نظیر حیوانات، ماشین‌ها‌، عروسک و‌… در بازار موجودند که برای مشاهده آن‌ها ‌می‌تواند از بخش حمام و تعویض سایت ویژان دیدن فرمایید‌. این اسباب‌بازی‌ها کوچک و سبک بوده و کودک به‌راحتی ‌می‌تواند آن‌ها را در دست بگیرد و بازی کند‌. به‌ طور معمول از پوپت وان برای کودکان زیر سه سال استفاده ‌می‌شود. پوپت وان‌ها در مدل‌های مختلفی عرضه ‌می‌شوند که برخی از آن‌ها دارای یک سوراخ ریز بوده که همین سوراخ موجب ایجاد صدا هنگام فشار دادن پوپت وان ‌می‌شود.

بهترین برندهای تولید پوپت وان ارزان نوزاد و کودک در بازار ایران کدامند؟

امروزه برند‌های مختلفی در زمینه طراحی و تولید لوازم مرتبط با کودکان فعالیت دارند و هر برند سعی دارد وسیله‌ای را با طراحی علمی و همچنین کارایی بهتر به بازار عرضه کند‌. از جمله برند‌های مطرحی که برای پوپت وان کودک محصولی عرضه کرده‌اند، ‌می‌توان به برند‌های مختلفی اشاره داشت. هرکدام از این برند‌ها طرح‌های مختلفی از پوپت وان مانند اردک، حیوانات جنگل، توپ و‌… دارند که برای دیدن آن‌ها ‌می‌توانید به سایت ویژان مراجعه کنید. پوپت وان و عروسک حمام کودک  به طور کلی هر وسیله مرتبط با کودکان توسط برندهای متنوعی تولید و عرضه ‌‌می‌شوند و برخی ازین برند ها نام آشنا بوده و رضایت بالایی از مشتریان را کسب کرده اند‌‌. برخی دیگر ازین برندها از محبوبیت کمتری برخوردارند. نکته‌ای که در خرید از هر برند قیمت را تعیین می‌کند، جنس و کیفیت کالای مورد نظر و انتظارای که آن وسیله به عنوان مثال اسباب بازی حمام برآورده ‌‌می‌کند، ‌‌می‌باشد. هر پوپت وان بسته به بسته‌بندی که دارد در بسته‌های تکی و یا چندتایی به فروش ‌می‌رسند.

پوپت وان اورجینال نوزاد و کودک در ویژان

سوالی که برای خرید هر وسیله نوزاد و کودک ذهن والدین را به خود مشغول ‌‌می‌کند این است که خرید خود را از کجا انجام دهند. عروسک‌های حمام را هم می‌توان از فروشگاه‌های حضوری خریداری کرد و هم به صورت اینترنتی و آنلاین. برای خرید به صورت اینترنتی ‌می‌توانید از فروشگاه اینترنتی ویژان دیدن فرمایید‌. سیسمونی ویژان مجموعه ای پوپت وان‌های اورجینال و تولید شده از برند‌های برتر دنیا را برایتان محیا کرده است تا بدون نگرانی بابت کیفیت کالا و یا صرف انرژی و وقت زیاد بتوانید برای فرزند خود اسباب بازی حمام محبوب را خریداری کنید‌.