کاپشن نوزاد

با نزدیک شدن به فصل سرما والدینی که درحال تهیه لباس گرم برای سیسمونی هستند و یا فرزند آنها بدنیا آمده است و بدنبال لباس گرم برای پسر یا دختر خود هستند , خرید کاپشن نوزاد و کودک به عنوان یکی از لباس های گرم ضروری میباشد چراکه در برابر باران و برف فقط کاپشن ها هستند که بخوبی فرزندتان را محفوظ نگه می دارند.

هیچ محصولی یافت نشد.

بهترین کاپشن های بچگانه

  1. کاپشن سرهمی نوزاد و کودک
  2. کاپشن خزدار بچه گانه
  3. کاپشن شمعی بچه گانه
  4. کاپشن زمستانی نوزاد
اغلب کاپشن سرهمی ها بسیار ضخیم طراحی و تولید می‌شوند. تا عایق خوبی برای جلوگیری از ورود سرما و خروج گرما شود و اکثراً دارای پاپوش نیز می باشند. کاپشن های سرهمی بچه گانه از نظر رویه و جنس داخلی چند نوع هستند، برخی از آنها رویه شمعی و برخی دیگر رویه خز یا پارچه ای دارند و همچنین لایه داخلی کاپشن های سرهمی بچه گانه در انواع خزدار (خز کوتاه یا خز بلند) و همچنین آستردار پلی استری یا پارچه ای نخی می باشد، چنانچه بدنبال کاپشن بسیار گرم و عایق در برابر باران و برف هستید توصیه می شود از کاپشن های با رویه شمعی و داخل خز استفاده نمایید.

خرید کاپشن نوزاد از ویژان

برای خرید کاپشن بچه گانه باید دقت فراوانی داشته باشید و از صرف زمان و انرژی به منظور یافتن نمونه های بسیار عالی از کاپشن کوتاهی نکنید. فروش ویژه کاپشن بچه گانه کودک در ، انواع گوناگونی از فروشگاه سیسمونی ویژان متنوع ترین مدلهای کاپشن را برای رده های سنی بدو تولد تا 2 سال در اختیار شما قرار خواهد داد.