نمایش دادن همه 9 نتیجه

جغجغه

جغجغه از انواع اسباب بازی های محبوب نوزادان است، از دلنشین ترین صداها برای آن ها، صدای ظریفی است که درون عروسک یا اسباب بازی ها وجود دارد.شما می توانید در بخش اسباب بازی و سرگرمی سایت سیسمونی ویژان انواع مختلف جغجغه را مشاهده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

شاید تصور کنید که فروشگاه یا محلی که جغجغه بازی از آن خریداری می‌شود، اهمیت چندانی ندارد. اما باید بگوییم به دلیل اینکه کودک شما در سن پایین است و این اسباب بازی را در دست خود می‌گیرد و به دهان خود فرو می‌برد، حتماً باید از فروشگاه معتبر خریداری شود. انواع سایت‌های اینترنتی وجود دارد که می‌توانید جغجغه بازی را از آن خریداری کنید. در فروشگاه اینترنتی سیسمونی ویژان جغجغه نوزاد و کودک در طرح‌، رنگ‌ و جنس‌های متفاوتی موجود است.

خرید جغجغه کودک از ویژان چه مزایایی دارد ؟

  • جنس بدنه محصول:
هرچه جغجغه تولید شده کیفیت بالاتری داشته باشد، مقاومت و دوام بالاتری نیز دارد. این وسیله ممکن است در طی استفاده چندین بار از دست کودک افتاده و به زمین بیفتد. کیفیت بالا از شکستن آن جلوگیری می‌کند. معمولاً از جنس‌های پولیشی و پلاستیکی طراحی می‌شوند و باید هنگام خرید بهترین گزینه را با بالاترین کیفیت خریداری کنید. فروشگاه ویژان کیفیت محصولات خود را تضمین می کند .
  • شکل ظاهری، صدا و رنگ بندی محصول:
جغجغه‌ها در تنوع بالایی از شکل ظاهری تولید می‌شوند. اشکال مختلف انسان، حیوان، گیاهان و … در میان آن‌ها دیده می‌شود.  فروشگاه ویژان بیش از 50 نمونه جغجغه کودک پرفروش و فانتزی برای بازی و سرگرمی کودکان به شما مشتریان عزیز پیشنهاد می دهد .
  • قیمت: 
قیمت جغجغه نوزاد بسیار متنوع است و می‌تواند تحت تأثیر عوامل مختلفی تعیین شود.که انواع جغجغه مطابق با بودجه شما در سایت ویژان موجود می باشد.
  • برند:
برندهای مشهور اسباب بازی مانند تولو، بیبی فورلایف، هالی تویز، چیکو و … هر کدام در ساخت گسترده این محصولات فعال هستند، که محصولات این برند ها در سایت ویژان قابل سفارش هستند .