نمایش یک نتیجه

برس و شانه کودک

برخلاف تصور برخی از مادران، خرید شانه و برس نوزاد در هنگام تهیه سیسمونی اهمیت زیادی دارد و حتی باید به جنس و کیفیت آن نیز توجه شود. فارغ از نوع و حجم مو، نیاز است که حداقل روزی یک مرتبه موهای نوزاد خود را شانه کنید. این کار فواید زیادی دارد که در ادامه به چند مورد اشاره می‌کنیم.

اگر قصد خرید سیسمونی برای کودکتان را دارید، درست آمده‌اید! سیسمونی ویژان ، فروشگاهی اختصاصی در حوزه سیسمونی که طیف وسیعی از لوازم سیسمونی نوزاد و کودک را ارائه می‌کند. این فروشگاه با هدف احترام به سلیقه مشتریان، انواع محصولات کودک را در حوزه‌های مختلف گردآوری نموده تا بتواند بهترین سطح از خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. در این صفحه می‌توانید با توجه به نیاز کودک، شرایط سنی و…، مناسب‌ترین محصول را از برترین برندهای مطرح دنیا برای فرزند خود انتخاب نمایید.

شانه و برس نوزاد

شانه و برس کودک مخصوص پوست و موی حساس کودکان تولید می شود. این وسیله نه آنقدر باید نرم باشد که هیچ تاثیری بر موهای کودک نداشته باشد و نه آنقدر سفت باشد که موجب آسیب رسیدن به پوست کودک شود. بنابراین حتما برس و شانه استاندارد برای کودک تهیه کنید. امروزه برندهای معتبر تولید کننده لوازم کودک، شانه های مخصوص کودکان را طراحی و تولید می کنند که دارای کیفیت و استاندارد لازم برای استفاده می باشند.

انواع برس و شانه نوزاد در ویژان

  • شانه پلاستیکی نوزاد
  • شانه فلزی نوزاد
  • شانه چوبی نوزاد
  • شانه کربنی نوزاد

قیمت و خرید شانه و برس کودک

همانطور که اشاره شد انواع شرکتهای معتبر تولید کننده شانه و برس مخصوص نوزادان می باشند. برندهای چیکو chicco ، سواوینکس ، سامر ، نابی ، و .. انواع ست شانه و برس کودک را تولید و ارائه میدهند. همچنین برندهای مختلف، قیمتهای متفاوتی نیز دارند. در خرید سیسمونی در فروشگاه ویژان می توانید انواع برس و شانه برای نوزاد را در طرحها و رنگهای متنوع از قسمت لوازم بهداشتی نوزاد از فروشگاه اینترنتی سیسمونی ویژان به راحتی سفارش و خریداری کنید.